LeczenieW ORTOmanii leczymy wady zgryzu za pomocą ruchomych i stałych aparatów ortodontycznych. Obok standardowych, metalowych aparatów stałych, dla osób ceniących komfort i wygodę proponujemy niewidoczne aparaty estetyczne.

Rodzice, pamiętajcie o kontroli uzębienia Waszych pociech zaraz po wyrznięciu się pierwszych zębów stałych tj. siekaczy i „szóstek”.

  • Oferujemy kompleksowe leczenie ortodontyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych
  • Stosujemy najnowsze metody ortodoncji współczesnej
  • Stale podnosimy kwalifikacje personelu medycznego (kursy, praktyki, konferencje, kongresy, indywidualne szkolenia)
  • Stosujemy indywidualny plan leczenia dla każdego pacjenta
  • Pełna diagnostyka wraz z leczeniem na miejscu w klinice

Aparaty ortodontyczne   Nasze ceny

Oferujemy pełną gamę aparatów i najnowocześniejszych technik ortodontycznych kładąc nacisk na końcowy wynik leczenia jak również na komfort, estetykę i wygodę naszych pacjentów. Koncentrując się na leczeniu z zastosowaniem metod nieinwazyjnych staramy się w jak najmniejszym stopniu usuwać zdrowe zęby, co jest powszechną praktyką w innych gabinetach ortodontycznych.

W naszej ofercie znajdują się następujące aparaty ortodontyczne: najbardziej zaawansowane technologicznie systemy samoligaturujące np. Clarity SL i Smart Clip, aparaty stałe, aparaty estetyczne, aparaty ceramiczne, aparaty szafirowe, aparaty kolorowe, klasyczne aparaty metalowe, aparaty Hass, aparaty Pendulum, Twin Block, mini Twin Block, aparaty retencyjne oraz płytki retencyjne. Aparatay ortodontyczne dostępne w naszej klinice – szczegółowe informacje.